KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13693172
nr 1369 3172
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 85/100 respektive 27/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:59:56
21/12 16:53:18
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel